Opłaty i czas trwania transakcji Skrill

Kolejną bardzo popularną grą, której nie można przegapić w żadnym kasynie online, jest ruletka. Jednak wybierając ruletkę, należy uważać, który wariant ruletki wybrać. Europejska ruletka jest mniej ryzykowna, jednak w amerykańskiej ruletce można uzyskać wyższą wypłatę, ponieważ zawiera dwa nie zwycięskie numery zamiast jednego.

Blackjack ma najniższą przewagę kasyna nad graczem ze wszystkich gier. Zasadniczo jest to gra, która jest najbardziej przyjazna dla graczy na świecie (najlepsze sposoby na wygraną). Oczywiście musisz również wiedzieć, co robisz (podstawowy słownik można znaleźć tutaj): istnieje duża liczba zasad, o których wiele osób nie wie, ale które sprawiają, że różnica między zwycięzcą a przegranym.

Nawet gracze, którzy dokonują naprawdę złych wyborów, będą cieszyć się przewagą kasyna zaledwie 3%, a ci, którzy wiedzą, co robią (instrukcje dotyczące gry – zasady blackjacka tutaj) około 1%, A są też miejsca, w których gracz może uzyskać przewagę kasyna, chociaż nie bardzo znaczące i niezbyt długie. Jednak kilka godzin lub kilka dni może wystarczyć do osiągnięcia tego celu.

Jeśli otrzymasz parę ósemek lub asów, podziel je. Para ósemek reprezentuje 16; jest to najgorszy układ w blackjacku, a Podstawowa strategia będzie cię kosztować w większości przypadków. Nigdy nie przestrzegaj zasad dealera. Sprzedawcy muszą trafić 16 i stanąć na 17. Nie musisz przestrzegać tej zasady. Nie myśl, że krupier I gracz mają takie same prawa. Jeśli gracz i krupier złamie cosmopolitanturkiye.com, krupier wygrywa. Dlatego ta zasada nie działa dla gracza, tylko dla krupiera.

Blackjack ze względu na jasne i surowe zasady oznacza zimną, twardą naukę, która sięga do jednego genialnego naukowca, Blaise ‘ a Pascala, który dał początek teorii prawdopodobieństwa, która dotyczy gier kasynowych. Bardzo niewielu ludzi naprawdę lubi studiować teorię w głębi. Teoria statystyczna może być naprawdę świetną zabawą, jeśli interesujesz się statystykami, krzywymi pierścieni i alternatywnymi wymiarami (żartowałem, ale ustalono, że na przykład ogólne szanse na wygraną w blackjacku wynoszą około 42%, czyli szansa na wygranie sześciu rąk). z rzędu wynosi 0,99%, a prawdopodobieństwo blackjacka w 6-pokładowym bucie jest nieco mniejsze niż 5%).

Niemniej jednak nie musisz być geniuszem z predyspozycjami do obliczania rozproszenia predyspozycji do Passy, aby uzyskać udane zwycięskie serie. Znajomość podstawowych zasad (takich jak przykłady podane powyżej) znacznie zwiększa szanse na Twoją korzyść. Ponadto istnieje dyscyplina liczenia kart, ale technicznie jej studiowanie zwiększy Twoje szanse na wygraną tylko o ułamek procent, więc ogólną zasadą jest-jeśli nie jesteś profesjonalistą-nie rób tego w nadziei na znaczną poprawę. To świetnie, jeśli grasz dla Zabawy. Jedno osobne słowo o statystycznym prawdopodobieństwie i prawdopodobnych wynikach. Istnieją dwa rodzaje prawdopodobieństwa, jeśli mówimy o bardzo uproszczonej i szorstkiej teorii. Absolutne prawdopodobieństwo odnosi się do wszystkiego, co dzieje się więcej niż 50% czasu, a względne prawdopodobieństwo jest czymś mniej niż 50%. Jeśli zdecydujesz się na miejscu, najlepiej jest polegać na kursach opartych na prawdopodobieństwie bezwzględnym. Na przykład, z twardym 18 jest bezwzględne prawdopodobieństwo, że pójdzie bust, jeśli wziąć kolejny hit.

Kiedy jednak podejmiesz się, jakie dodatkowe karty pojawią się, pamiętaj, ile kart znajduje się w talii i jakie są szanse, że się pojawią (całkowita liczba kart w talii i procent tych konkretnych kart). karty). Dokonuj skrupulatnych osądów na temat statystycznego prawdopodobieństwa pojawienia się jednej karty i obserwuj, czy jest ona jak najbliższa pięćdziesięciu procentom. Na przykład, gdy zostaniesz poinformowany, że zakładasz, że karta zakryta krupiera to 10, ponieważ prawdopodobnie tak jest, pamiętaj, że jest tylko 16 z 52 kart, które liczą się jako dziesiątki, więc szansa na zdobycie 10 jest mniejsza niż 30%, więc nie jest to dobry zakład. Zawsze dokładnie rozważyć prawdopodobne wyniki.